Even geduld aub..
Busy loader

In verband met de zomervakantie zijn onze webshop én showroom gesloten van 23 Juli t/m 7 Augustus.

U kunt uw orders gewoon blijven plaatsen en wij zullen deze direct versturen wanneer wij 7 Augustus weer terug op kantoor zijn.

Fijne vakantie voor iedereen namens het hele team van TT-gymnastics!

Actueel > Webshop TT-Gymnastics nu ook op tablet en mobiel


Webshop TT-Gymnastics nu ook op tablet en mobiel

De webshop van TT-Gymnastics is nu ook geschikt voor tablet en mobiel. Door de groeiende vraag van onze klanten naar bestelmogelijkheden op verschillende apparaten hebben we onze website hiervoor geschikt gemaakt. Vanaf nu bestel je turnpakjes dus niet alleen meer via de pc, maar ook heel eenvoudig via tablet en mobiele telefoon.

« archief

« terug

0 / € 0,00