Even geduld aub..
Busy loader

Actueel > EK-zilver Van Klaveren op sprong MOSKOU


EK-zilver Van Klaveren op sprong MOSKOU

Noël van Klaveren heeft zaterdag bij de Europese kampioenschappen turnen in Moskou zilver veroverd op sprong. De turnster van Turning Spirit liet over twee sprongen een gemiddelde van 14,466 noteren, net als de Roemeense Larisa Iordache.

Het goud was voor de Zwitserse Giulia Steingruber: 14,750.

Chantysha Netteb, de tweede Nederlandse in de finale, kwam na twee sprongen tot een gemiddelde score van 13,533 en werd daarmee zesde. Het meedoen van Netteb was twijfelachtig omdat ze zich donderdag bij de kwalificaties had geblesseerd aan de linkerknie.

Het was voor het eerst sinds 2002 dat een Nederlandse turnster een medaille op sprong veroverde bij Europese kampioenschappen. Destijds pakte Verona van de Leur zilver in Patras. Van Klaveren (17) debuteerde in Moskou op een EK. Ze bereikte ook de meerkampfinale waarin ze vrijdag als 16e eindigde.

In Moskou ontbraken om diverse redenen nationale toppers als Céline van Gerner en Wyomi Masela.

« archief

« terug

0 / € 0,00